stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Aktuality

S Honzíčkem na bobách

Vloženo: 5.1.2011 | Přečteno: 109x

     Doprovodil jsem Honzíčka na boby, aby se mohl vyřádit na sněhu a já s ním. Pár foteček máme. Ovšem fotečky, jak Honzíčka na bobách táhnu, veliký páníček neudělal!!! Asi ho budu muset rafnout do hýždě?! Taky bych se tím chtěl pochlubit, jak moc mě baví Honzíčka tahat!!!

 

Nový domov, kotě na návštěvě a další novoty z našeho života

Vloženo: 5.1.2011 | Přečteno: 109x

     Když jsme se přestěhovaly do nového domova. Postupně jsem si začal zvykat na nové okolí a taky na nové sousedy!!! Jako třeba na tohleto kotě, které se k nám přišlo vykoupat do bazénu!!! Taky mám nový pelíšek a řádně si to tady užívám!!! A taky hlídám, aby moje páníčky nikdo neukradnul nebo moc neobtěžoval. Myslím, že tady je to pro mě a mé páníčky mnohem mnohem lepší!!! Posuďte sami?!

 

Návštěva u štěňátek

Vloženo: 9.4.2010 | Přečteno: 120x

     8.4.2010 jsme navštivili Veroniku na chalupě ve Výškovci, kde je s Rokáčkem, Abinkou a jejích štěňátky. Jsou to nádherní plyšáčci!!! Beldy měl samozřejmě o zábavu postaráno s Rokáčkem. No a Honzíček, ten byl unešený ze štěňátek a nemohl se jich nabažit!!! Samozřejmě si neodpustil, že by chtěl jedno domů!!!??? No mamča by to asi neskousla?! No aspoň jsme si to s těmi knedlíčky užily!!!

 

Na Kocandě 19.2.2010

Vloženo: 9.4.2010 | Přečteno: 119x

     Tak jsme po nějaké době zajeli do Zlína Na Kocandu, kde jsme měli scuka s tetou Verčou a taky bandou pejsků, se ktzerými se náramně blblo. No vždyť taky přikládáme nějaké fotečky. Konečně se k tomu ten můj páníček dostal! Lenoch jeden!?

 

Zimní procházky, volný čas a blbnutí

Vloženo: 25.1.2010 | Přečteno: 93x

     Když vyjde čas, tak jdeme s Honzíčkem v zimě ven do sněhu. Někdy ale musím jít jen s tím velkým dospělákem, protože Honzíček ještě není uplně v pořádku a musí si ještě moc dávat pozor!!! Ale i tak to bývá sranda! Obvzlášť, když se potkáme s Andy. Výmarskou holkou, která je sice mladší, ale zato se s ní parádně blbne!!! Někdy tomu dospělákovi i něco nadeženu nebo přinesu?! A někdy u paničky v práci dostanu chuť na dobrotky, které si tam zapomenou její kolegové!!!

 

Podzimní prochajdy s Honzíčkem

Vloženo: 5.11.2009 | Přečteno: 102x

     Tak konečně zbylo trošku víc času, abychom společně s Honzíčkem šli na prochajdy!!! Už totiž chodí do školy a podle posledních zpráv od dospěláků to zvládá už úplně sám!!!!!!! Tedy do školy mi ho odveze Honzíčkův táta, který ho tam předá paní učitelce a asistentce. No a potom se vrátí za mnou a paničkou. Pak se doma vaří a zbíhají se mi sliny. No a když přivezou nazpět Honzíčka, tak ho doma řádně uvítám. No a když zbyde větší chvíle času po Honzíkově učení, tak jdeme na prochajdu. Někdy si ovšem výjdeme o víkendu před obědem, abychom si udělali chuť k jídlu!!! No vždyť sami uvidíte na fotečkách, jak si užívám s Honzíčkem prochajdy.........

 

Návštěva ZOO Safari Dvůr Králové

Vloženo: 20.10.2009 | Přečteno: 148x

     Ve dnech 10.10.-11.10.2009 jsme spolu s Honzíčkem a dospěláky navštívily ZOO Safari ve Dvoře Králové. Páníčkové to zařídily s přespáním v hotelu ZOO. Hned po ubytování jsme vyrazily na prohlídku ZOO!!! No co vám budu povídat?! Tolik nových zvířátek a pachů!!! No prostě divočina!!! A ještě to nocování?! Tolik nových nočních zvuků?! Doufám, že se tam ještě někdy pojedeme podívat?! Hlavně doufám, že tam ještě bude král Jelimán a jeho banda??!!!!!

 

Piešťany 25.-28.9.2009

Vloženo: 4.10.2009 | Přečteno: 77x

     Vyrazil jsme s rodinkou na prodloužený víkend do Piešťan. Naštěstí cesta nebyla moc dlouhá a když jsme dorazili na místo, přivítalo nás nádherné počasí!!! Ubytovali jsme se a hurá do víru lázeňských radovánek?! No ne teda já!!! Procedůrky absolovovali jen ti dospěláci, zatímco já s Honzíčkem jsme si užívali spolu a po svém!!! Prochajdy, aportování, zkusil jsem i něco najít a prohnat?! No toho tu ale moc nebylo!!! Leda nějaký ten malý oříšek, co tu byl taky na návštěvě. Líbilo se mi tu! Mohl jsem spinkat s Honzíčkem, nosili mi samé dobrotky, protože jsem se tady prý moc líbil a byli ze mě unešení (personál)!!! No a taky když se dozvěděli, co se Honzíčkovi přihodilo a jak se mu snažím pomáhat, tak mi z kuchyně podstrojovali! Při cestě domů jsme se ještě zastavili ke známým, protože Honzíček měl pro ně koupené dárečky. Tam jsem se ještě taky proběhl a zablbnul a pak už jsme jeli přeci jen domů. Doma je přece jen DOMA!!!

 

Coursing Zlín 18.9.2009

Vloženo: 4.10.2009 | Přečteno: 106x

     Zavolala nám Veronika, jestli nechceme přijet do Zlína na Coursing?! No tak jsme jeli. Akorát škoda, že s námi nemohl i Honzíček, protože byl zrovínka nachlazený. Byl nádherný slunečný den. Když jsme dojeli na místo, tak jaké bylo pro mne překvapení, že jsem se tady setkal se svými kamarádkami Abi a Chilli a taky se svou psí mámou Fissi!!!!! No hned jak nás pustili, tak jsme se řádně proběhli, potom jsme si dali běhy za kořistí. Byla to pro mě novinka, ale náramná zábava. Napoprvé jsem si to teda řádně zkrátil, moc se mi do toho nechtělo. No ale na podruhé jsem pak ukázal, že i já to umím a nejsem žádné ořezávátko. Potom jsme si ještě s holkama zablbli a hurá domů. Nádherný psí den!!!

 

Hravé odpoledne

Vloženo: 14.9.2009 | Přečteno: 85x

Dneska odpoledne jsme s tím velkým vzali na procházku Honzíčka. Je fak, že je malinko nachlazený, ale snad mu to moc neuškodilo?! Já jsem totiž strašně šťastný, když mi Honzíček háže míček!!! Strašně rád mu totiž něco podávám a hraju si s ním!!! Taky jsme trošku u toho hraní potrénovali, jak bych mohl stát na výstavě??! No ale asi to k ničemu moc nebude, protože nikdo nemá čas mě na nějakou výstavu vzít, nebo třeba na výcvik na zkoušky?!! I když slibovali!!!  No nevadí. Budu alespoň oddaným společníkem a domácím mazlíčkem!!!

 
Strana: předchozí  1 2 3   další
 
navigace: Úvodní strana > Aktuality
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2020 Web From Pixels group
design by BORI