stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Aktuality

R.I.P.

27.9.2019

Dne 6.7.2019 Beldík odešel lovit za duhový most ... DĚKUJEME TI za VŠE příteli ... R.I.P.

 

Tak jde čas

Vloženo: 3.9.2017 | Přečteno: 229x

Celkem dlouho jsme zde bez příspěvku a aktualizace. Tak aspoň dáváme fotečky, jak plyne čas s Beldíkem. Našim bráškou, kamarádem, ochráncem, společníkem a vlastně takovým „Andělem strážným”

 

Výcvikové víkendy v Pístovicích

25.10.2012

Tak náš Beldík statečně pokračoval ve výcviku po stránce loveckých dovedností. Za to musíme moc a moc poděkovat Veronice Pifkové  (Shefis) a Míše Nytlové (Greyluck), protože se o výcvik Beldíka postaraly. Dospělý páníček má totiž zdravotní problémy a čekala ho operace nohy a tak už výcviky s Beldíkem nezvládal. Myslíme, že Beldíkovi se na výcvicích celkem dařilo, zlepšil své dovednosti a v neposlední řadě byl aspoň chvilku se svou šedivou výmarskou smečkou!!! Tímto taky všem šedivkám ze smečky děkujeme, jakožto děkujeme i všem jejich páníčkům za super partu kolem našich šedivek!!!

 

Polovina roku 2012 za námi

15.7.2012

Omlouváme se všem, kteří zavítali na naše stránečky, že jsme delší dobu neprovedli aktualizaci!!! Teď to trošičku napravíme a dáme i nějaké fotečky.

     Konec roku 2011 byl samozřejmě ve znamení Vánoc. To už i nejmenší páníček Filípek rozbaloval dárky a já, Honzíček i dospěláci samozřejmě s ním. Pak taky nějaká ta zimní prochajda a přípravy na rok 2012.

     Během první poloviny roku 2012 se toho událo docela dost. Filípek si prožil své první narozeniny!!! To byla nádhera! Samé dobrotky, dortíky, zábava a návštěvy. Samozřejmě, že Filípek roste a postupně začínal lozit po čtyřech a zjišťovat kdo jsem?! Různě začal šmejdit no a nakonec začal taky chodit! Panečku to je s ním teprve zábava. Nesmíme zapomenout na Honzíčka!!! Ten se dočkal!!! Konečně mu operovali očičko, které měl po operaci nádoru docela špatné. Samozřejmě jsme se všichni báli!!! Ale vše dopadlo dobře a Honzíček se na mne dívá novýma očima a už si nestěžuje, že mně vidí dvakrát!!! Hodně to pomohlo všem, ale nejvíc Honzíčkovi a to i po psychické stránce!!! No a když Filípek už capartí na nožkách, tak už chodíme i do bazénu. Co taky dělat v létě.

     Mezitím jsem já a velký páneček jezdil za kamarády do Pístovic na výcviky, kde jsme se vždy něco nového naučili, potrénovali a taky jsem si zařádil s ostatními pejsky!!! Za to díky všem, kteří na výcviky a srazy jezdí!!! Je to taková naše další rodinka!!!

     V sobotu 14.7.2012 jsem s velkým páníčkem jel na Speciální zkoušky z vodní práce, které se konaly na okraji Ostravy a pořádatelem bylo OMS Ostrava. Zkoušky jsem zvládnul v I.ceně a na plný počet bodů!!! Jsem tedy moc rád, že jsem zůročil vše, co jsem se na výcvicích naučil a natrénoval. Snad se bude dařit dál a naučím se na dalším výcviku nové věcičky, které se taky podaří zůročit při dalších zkouškách?!

     To je zatím vše. Děkujeme za pochopení, ale s Filípkem ten čas letí a neustále na něj musíme dávat pozor a na ostatní věci i pozapomínáme!!!

 

Honzíček, Filípek a Beldy-li

Vloženo: 14.12.2011 | Přečteno: 191x

Uběhla zase nějaká doba a musíme se pochlubit, jak náš nejmenší statečně roste a roste. K tomu všemu si Filípka hlídají velký bráška Honzík a čtyřnohý bráška Beldy-li, jak Beldymu někdy Honzíček říká. No vždyť na fotkách snad je vidět, jak jsou ti tři spokojení?!

 

Podzimní zkoušky

Vloženo: 20.9.2011 | Přečteno: 182x

     Dne 18.9.2011 se náš Beldy zůčastnil Podzimních zkoušek ohařů a mile nás překvapil!!! Zkoušky zvládl v I. ceně za 287b a celkově na 4.místě. Jsme velmi rádi, že Beldýsek prodal to, co se naučil na společných výcvicích v Pístovicích! Tímto také děkujeme Veronice Pifkové, Míše Nytlové a všem dalším zůčastněným za společné výcvikové víkendy a určitě , v rámci našich možností, chceme pokračovat dále!!! Samozřejmě gratulujeme všem ostatním psím i lidským kamarádům k úspěšnému složení Podzimních zkoušek!!! Ahojky všem šedivkám!!!!!!!!!!

 

Něco novějšího s Filípkem

Vloženo: 14.9.2011 | Přečteno: 172x

No musím se přiznat, že můj nejmenší páníček pěkně roste a já si ho hlídám!!! Mám ho moc rád a rád se od něj nechám škádlit. Taky po něm někdy uklidím plínu do koše nebo mu přinesu ponožečku, která mu spadne. Ale nejraději jsem, když mám celou lidskou smečku pohromadě a Honzíček není ve škole!!!

 

Výcviky s dalšími šedivkami

Vloženo: 14.9.2011 | Přečteno: 163x

Společně s dalšími šedivkami jsme se zůčastnily výcviků v Račicích-Pístovicích. Cvičili jsme poslušnost, aporty, výstavu a v neposlední řadě lovecký výcvik jako vystavení, společný hon, dohledávky a vodní práci. Snad se mi to aspoň trošičku dařilo?! Však se mrkněte na fotečky. Bude jich jen pár pro představu, ale snad to bude stačit?!

 

Nový člen smečky

1.6.2011

     Sice opožděně, ale přece vám musíme sděli, že dne 13.4.2011 v 08.20 hodin přišel na svět nový Belthamův páníček Filípek!!! Má se klučík čile k světu a už teď si s Beldym rozumějí!!! Vždyť se sami podívejte, jak si ho Beldy hlídá. Jako oko v hlavě!!!

 

Výcvik Zbraslav 2.-3.4.2011

Vloženo: 6.4.2011 | Přečteno: 164x

     Ve dnech 2.4. a 3.4.2011 jsme se společně s páníčkem (tím velkým) zůčastnili výcviku ve Zbraslavi poblíž Brna. Nu což, poslušnost tu znám moc dobře, trénink výstavních postojů mi neuškodí, i když na ně moc nejsem?! Nejvíc mě ale bavil lovecký výcvik a blbnutí s ostatními členy naší šedostříbrné smečky, která je nejúžasnější na světě!!! Jen škoda, že ještě s námi nebyl můj nejmilejší kamarád Honzíček a taky panička, ale to se snad brzy napraví?! No nevím, přeci jen nás bude o jednoho více a panička se bude muset asi víc starat o miminko?!!! Když jsme se vrátily v neděli s tím velkým domů, hnedle jsme vše vylíčily mamince a Honzíčkovi a bylo ujednáno, že někdy příště Honzíček chce jet taky a že by tam chtěl i spinkat!!!!! Už se těšíme!!! No myslím, že i fotečky se vydařily a samotný dvoudenní výcvik taky?! Vždyť se jukněte sami a posuďte, jak nám to šediváčkům náramně šlo???!!! A taky jsme tady poznal nové kamarády a připoměl si i ty starší a páníček taky.

 
Strana: 1 2 3   další
 
navigace: Úvodní strana > Aktuality
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2024 Web From Pixels group
design by BORI